ANKIETA DOTYCZĄCA AKUSTYKI POMIESZCZEŃ SZKOLNYCH

18 maja 2023

Szanowne Koleżanki i Koledzy:

uprzejmie proszę o udział o poniższym badaniu ankietowym.

Badanie zostało przygotowane przez Future Classroom Lab z Brukseli, będące agendą European Schoolnet, sieci założonej przez ministerstwa edukacji 34 krajów europejskich, w tym Polski. Ankieta skierowana jest do nauczycieli szkół średnich w całej Europie i ma pokazać, jak postrzegają oni kwestie związane z hałasem i dźwiękiem w ich klasach lekcyjnych, oraz jak wpływają one na ich dobrostan i pracę dydaktyczną.

W sprawie udziału w badaniu ankietowym dot. akustyki pomieszczeń szkolnych uprzejmie informuję, że dzięki wsparciu naszych ogniw udało się w stawce 39 krajów – uczestniczących w badaniu – wyjść na trzecie miejsce. Możemy poprawić naszą pozycję, ponieważ – jak informuje organizator – ankieta została przedłużona do 28 maja.

Krzysztof Baszczyński

Wiceprezes ZG ZNP

Poniżej link do ankiety :