NOWE MATERIAŁY GRAFICZNE DO WYKORZYSTANIA W SZKOŁACH

22 września 2022

Poniżej kolejne plakaty i materiały graficzne do wykorzystania w szkołach w celu rozpropagowania pogotowia protestacyjnego. Proszę wydrukować i wywiesić na tablicach informacyjnych w swoich placówkach.

Od 26 do 30 września w placówkach oświatowych województwa wielkopolskiego obowiązuje tzw.”czarny tydzień” Prosimy o dołączenie się do tej akcji.

1. W dniach 26-30 września 2022 r, w szkołach i placówkach oświatowych naszego Okręgu ogłoszony został tzw. czarny tydzień. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć akcję protestacyjną ubierają się na czarno. W zał. informacja do wykorzystania.
  2. 9 października 2022 r. w Warszawie zaczną się dyżury w miasteczku namiotowym.
  3. 15 października odbędzie się pikieta przed MEN. W związku z wyjazdem bardzo proszę o podanie chętnych. (ognisko, imię i nazwisko, data urodzenia – do celów ubezpieczeniowych).

Prosimy wszystkich prezesów ogniw podległych pod nasz Oddział o rozpropagowanie wyjazdu na pikietę i zgłaszanie chętnych osób w naszym biurze do 27 września bowiem my musimy zgłosić grupę do Okręgu do 28 września 2022r.

.

znp_pogotowie protestacyjne_dla nauczycieli2_a3_spad3mm