UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA ZŁOTYCH ODZNAK ZNP

16 września 2021

W dniu 14 września 2021r. w Restauracji Europejska odbyła się kolejna uroczystość, tym razem  związana z wręczeniem Złotych Odznak ZNP  sekretarz naszego Oddziału, koleżance Agnieszce Zawadzkiej i wiceprezesowi Zarządu Oddziału, koledze  Tomkowi Tubackiemu. Ponadto podziękowaliśmy za wspólną pracę koledze Tadeuszowi Chojnackiemu, członkowi Zarządu Oddziału ZNP w Gnieźnie, który od września tego roku podjął zaszczytną i odpowiedzialną funkcję dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Gnieźnie i w związku z tym nie może być już członkiem naszego Zarządu.

W uroczystości brali również udział zaproszeni goście, Małgorzata Kowzan Prezes Okręgu Wielkopolskiego ZNP w Poznaniu, oraz Kierownik Wydziału Oświaty UM Pan Marian Pokładecki.

Prezes Anna Brodnicka, prowadząca tą uroczystość życzyła wszystkim dalszych sukcesów i wytrwałości w codziennej pracy zawodowej i związkowej.

Poniżej fotorelacja ze spotkania.

e 1  e3 e4 e5 e6 e7 e8 e9  e11  e13 e14 e15 e16 e18